Jei negalite užvirti vandens, aš negaliu jums padėti. Bet jei jūsų kulinariniame arsenale yra galimybė troškinti ir turite 10 minučių, galite išplakti nuostabią lėkštę spalvingų, kvapnių raviolių.



Gaminti raviolius nuo nulio atima daug laiko, todėl nenuostabu, kad tiek daug raviolių gerbėjų pasikliauja restoranais, delikatesais ir prekybos centrais, kai užklumpa potraukis. Taigi nuėjau į savo vietinius turgus, kad išsiaiškinčiau, kurie iš anksto pagaminti ravioliai nusipelno vietos lėkštėje. Šaldyti dažniausiai būna pigesni, tačiau jie apsiriboja pagrindinio sūrio ir mėsos skoniais. Įdomesnis yra gražus ir spalvingas trikampių, kvadratų ir apskritimų rinkinys šviežių raviolių kategorijoje.

Pabaigoje paragavau beveik trijų dešimčių rūšių, pagamintų 11 skirtingų įmonių. Čia pateikiama informacija apie kai kuriuos geriausius ir blogiausius.





Valley Fine Foods Makaronai Prima Wild Mushroom Ravioli: Šiuose dideliuose, pūstuose gabalėliuose gausu troškintų laukinių grybų ir svogūnų bei parmezano balanso. Įmonė gamina daugybę kitų įdarytų makaronų, įskaitant mėsiškus ant grotelių keptos vištienos ir mocarelos trikampius. Man net patiko moliūgas ir šalavijas be glitimo. 8 uncijų pakuotė šviežių raviolių kainuoja 3,99–4,99 USD. H H H H

Monterėjaus makaronai, rūkyta mocarela ir artišokas: jei mėgstate raviolius su požiūriu ir mėgstate dūminį skonį, šie dideli maišeliai yra puikus pasirinkimas. Įdarą sudaro švieži artišokai, plaukiojantys kreminiame, dūminio skonio padaže. Jie tokie dekadentiški, kad galbūt norėsite palaižyti lėkštę. 8 uncijų pakuotė šviežių raviolių kainuoja 4,58 USD. H H H H



Nuovo špinatai, Asiago ir skrudinti česnakai: Švieži špinatai, troškinti sūriame česnakiniame padaže, dedami į ryškiai žaliai baltai dryžuotus makaronus, kad būtų nuostabus ir ypatingas kąsnis. Jei mėgstate grybus, rudai baltai dryžuoti Portabella & Fontina ravioliai tinka tiek pat. Tiesą sakant, negalėjau apsispręsti, kas man patinka labiau. 9 uncijų pakuotė šviežių raviolių kainuoja 5,99 USD. H H H H

Ramiojo vandenyno pakrantės visi natūralūs penkių sūrio ravioliai: šie dideli, stačiakampiai ravioliai neturi tokio „wow“ faktoriaus kaip tie, kurie pagaminti su šviežiais, netikėtais skoniais, tačiau jie puikiai tinka klasikiniams sūrio ravioliams su teisingu riešutų balansu. , sviestinio sūrio skonio. 8 uncijų pakuotė šviežių raviolių kainuoja 3,50 USD. H H H ½



nekilnojamojo turto rinka žlugs

„My Nonni's Italian Meat Ravioli“: Tradicionalistai, norintys tikrų itališko stiliaus mėsos raviolių, neras geresnio mėsos ir žalumynų versijos nei ši, įskaitant veršieną, jautieną, kiaulieną ir šveicarišką mangoldą. Šie sotūs, mėsingi ravioliai gaminami iš visų natūralių ir daugiausia vietinių ingredientų bei Parmigiano-Reggiano. Raskite juos specializuotų turgaviečių šaldytuvų skyriuje. 12 uncijų pakuotė šaldytų raviolių kainuoja 6,38 USD. H H H

„Trader Joe“ ožkos sūris ir saulėje džiovinti pomidorai: išsirinkti iš kelių dešimčių veislių mano vietiniame „Trader Joe“ buvo sunku. Gavau vieną šaldytą ir tris šviežias veisles. Man nepatiko minkštas, šaldytas triufelių grybas, nusivyliau pernelyg saldžiu Butternut Skvošo triangoliu ir nesužavėjo žuvies skonio omarų ravioli. Bet šie, kuriuos „Trader Joe's“ sukūrė Bertagni, buvo geri. Pomidorų ir sūrio mišinys, įdėtas į maloniai tankius makaronus, buvo pergalė. 8,8 uncijos šviežių raviolių pakuotė kainuoja 2,99 USD. H H H



„Buitoni Four“ sūris: šis visur paplitęs raviolių prekės ženklas yra priimtinas, paprastas pasirinkimas. Brangesnės šaldytos versijos neragavau, tačiau šių mažyčių šviežių raviolių kvadratėlių įdaruose yra daug skonio. Jo pagrindinis trūkumas yra guminė tekstūra. Pasirinkite sūrio versiją. Aštri jautiena ir dešra yra tiesiog keista. Tai yra 3,50 USD už 8 uncijas. H H ½

nuo ko mirė Tyleris Skagsas?

„Schwan's LiveSmart Four Cheese“: jei maitinate minią ir planuojate savo raviolius padažyti raudonu padažu, tai būtų puikus pasirinkimas. Jie patys savaime yra šiek tiek švelnūs, tačiau įdaras yra gerai užsandarintas gero skonio makaronų viduje. 24 uncijų maišelis šaldytų raviolių kainuoja 9,66 USD. H H



„Sunny Select“: išrankiems valgytojams, kurie mėgsta paprastą maistą, kuris nėra labai asmeniškas, tikriausiai patiks šis nebrangus pasirinkimas. Įdaro skonis primena rikotą. Tai šviežia, bet nuobodu. 3,99 USD už 25 uncijų maišelį. H ½

Armanino Gourmet Four Cheese: Mėgstu šios firmos pesto, bet ravioliai neblizgėjo. Tai yra juokingai švelnūs. 16 uncijų šaldytų raviolių pakuotė kainuoja 3,99 USD. H

„Lucca“ špinatai ir jautiena: šie šimtmečio senumo „Lucca“ įmonės San Fransiske ravioliai gali būti jautienos raviolių standartas, tačiau šiame degustacijoje jie buvo tankūs. Visi keturi degustuotojai palaikė juos nykščiais dėl gleivingos makaronų tekstūros ir nemalonaus įdaro. Atkreipkite dėmesį, kad ingredientų sąrašas yra stulbinančiai ilgas ir sudėtingas. 24 uncijų maišelis šaldytų raviolių kainuoja 3,99 USD. Jokių žvaigždžių.

Kai kurių šiame stulpelyje apžvelgtų produktų pavyzdžius pateikia gamintojai. Susisiekite su Jolene Thym adresu timespickyeater@gmail.com . Skaityti daugiau Picky Eater adresu www.thepickyeateronline.com .




Redaktoriaus Pasirinkimas