FOXBOROUGH, Mass. – Taigi apie New York Jets vis dėlto nebuvo kalbama.

Audringas Rexas Ryanas ruošiasi į antrąsias AFC čempionato rungtynes ​​iš eilės po to, kai Niujorkas sekmadienį patvirtino trenerio pasigyrimą 28:21 įveikęs New England Patriots – komandą, turinčią geriausią rezultatą NFL.

Markas Sanchezas metė tris perdavimus, o „Jets“ penkis kartus atleido Tomą Brady per keturias populiariausias savaitgalio rungtynes ​​po savaitės abiejų komandų žodinių smūgių.

Niujorkas savo aršų varžovą pirmavo 14:3 įpusėjus kėliniui, kol Brady atliko 2 jardų perdavimą Alge'ui Crumpleriui ir Sammy Morriso rezultatu permušė du taškus trečiojo kėlinio pabaigoje 14:11. Tačiau Sanchezas iškart sugrįžo 7 jardų perdavimu Santonio Holmsui, o Niujorkas užbaigė nusiminimą Shonn Greene'o 16 jardų kamuoliu.

„Jets“ (13-5) išlaikė Ryano prognozes apie pasirodymą „Super Bowl“ turnyre. „Patriots“ (14-3) pralaimėjo trečiąsias rungtynes ​​iš eilės po sezono.

Galbūt visi kiti niekada netikėjo, bet mes tikėjome, sakė Ryanas. Mes judame toliau. Tie patys seni Jets, grįžkite į AFC čempionatą. Vienintelis skirtumas yra tas, kad šį kartą planuojame laimėti.

Praėjusį sezoną jie pralaimėjo Indianapoliui 30:17, bet dabar turi dar vieną šansą patekti į Super Bowl pirmąją vietą nuo 1968 m. sezono, kai kitas drąsus pašnekovas Joe Namathas patvirtino savo garantiją 16:7 pergale prieš Baltimorės „Colts“.

Ryanas daug kartų yra sakęs, kad „Jets“ yra „Super Bowl“ lygio komanda ir savo pastabomis erzino gerbėjus, priešingus žaidėjus ir žiniasklaidą. Praėjusią savaitę jis sakė, kad rungtynės vyko tarp jo ir „Patriots“ trenerio Billo Belichicko. Po to, kai Antonio Cromartie antradienį pavadino Brady žiauriu, Ryanas pasakė, kad nebaus savo kampinio gynėjo.

Itin rimtas Belichikas nebuvo toks malonus Wesui Welkeriui.

Platus imtuvas buvo skirtas pirmajai „Patriots“ serijai dėl subtilių pastabų, kurios, matyt, buvo skirtos Ryanui. Welkeris savo spaudos konferencijoje ketvirtadienį keletą kartų užsiminė apie pėdas, o kai kas jas suprato, kaip naujausius pranešimus apie pėdų fetišą, kuriame dalyvavo Ryanas.

nieko apie tai negalvojau. Aš tiesiog laukiu progos išeiti ir žaisti, – sakė Welkeris. Gerbiu New York Jets. Aš gerbiu Rexą Ryaną.

Belichickas atsisakė komentuoti, kodėl Welkeris praleido pirmąją seriją.

Pasibaigus žaidimui, Belichickas lėtai nuėjo į vidurį, kur susitiko su Ryanu, kaire ranka paglostė jo užkariautoją per nugarą ir pasakė keletą žodžių.

Mes tiesiog nepadarėme pakankamai dalykų šiandien, vėliau sakė Belichickas. Tai akivaizdu.

Sanchezas atliko 16 iš 25 perdavimų ir atliko 194 jardus ir atliko kamuolius LaDainianui Tomlinsonui, Braylonui Edwardsui ir Holmsui. Antras rungtynes ​​iš eilės prastai rungtyniavęs Brady atmetė 29 iš 45 ir atliko 299 jardus, atliko du kamuolius ir vieną perimtą kamuolį.

Net nežinau, ką dabar pasakyti, pasakė Tomlinsonas. Kokia neįtikėtina pergalė mūsų komandai.

Po to, kai Greene'as pelnė paskutinį „Jets“ smūgį, jis padėjo kamuolį ant žemės kaip pagalvę ir padėjo į ją galvą. Rami kulminacija iki triukšmingos savaitės.

Dabar Sanchezas trečią savaitę iš eilės turi galimybę įveikti vieną geriausių NFL gynėjų. Jis susitinka su Pitsburgo atstovu Benu Roethlisbergeriu, numušęs Indianapolio atstovą Peytoną Manningą ir Brady.

Jis tik dabar darosi vis geresnis ir geresnis, apie Sanchezą sakė Ryanas.

Ir šnekos apie šiukšles vis ateina.

Didysis Benas, jis yra kitas mūsų sąraše, sakė Edwardsas.

Vienoje iš prasčiausių sezono pusių „Patriots“ labiau atrodė kaip sutriuškinta grupė, kuri Belichicko pirmąjį sezoną 2000 m. laimėjo rezultatu 5:11, nei į „Steamrolling“ mašiną, kuri šį sezoną pirmavo NFL su 14:2 rekordu ir 32,4 taško per rungtynes. .

Per pirmuosius du kėlinius Brady sugėrė tris krepšius ir mažiausiai tiek kartų buvo išsiųstas muštis. Sezoną baigęs rekordiniu lygos rezultatu – 335 rezultatyviais perdavimais be pasirinkimo, jis nesėkmingai paleido kamuolį per savo pirmąją seriją.

Tada penktajame „Patriots“ kamuolio atmušime, atsilikę vos 7:3, nepavyko atlikti netikro smūgio. Patrickas Chungas trumpai atmušė kamuolį ir suklupo. Jis atkovojo kamuolį, bet visi pabėgimo keliai greitai užsidarė. Jį įveikė „Patriots“ 37, likus 1:06.

Po 17 ir 5 jardų Tomlinsono bėgimų ir neatlikimo, Sanchezas pataikė Edwardsą ir pelnė 15 jardų, o „Jets“ įpusėjus kėliniui pirmavo 14:3.