Sprendimas naudoti veikiantį laikrodį ketvirtajame Kalifornijos vidurinių mokyklų futbolo žaidynių ketvirtyje jau nebe trenerių rankose.

Balandžio 29 d. Kalifornijos tarpmokyklinės federacijos federacinė taryba patvirtino malonės taisyklę, pagal kurią komanda turi 35 ar daugiau taškų pranašumą trečiojo kėlinio pabaigoje arba bet kuriuo metu vėliau, likusiam laikui automatiškai bus naudojamas veikiantis laikrodis. žaidimo. Federacinę tarybą sudaro 46 prižiūrėtojai, vadovai, sporto direktoriai ir sąjunginių organizacijų vadovai iš visos valstijos, kurioje yra atstovaujama kiekvienai sekcijai.

Ar naudoti veikiantį laikrodį ketvirtajame žaidimo kėlinyje, nulėmė abiejų trenerių sprendimas.

CIF vyresnysis direktorius Ronas Nocetti teigė, kad daugeliu atvejų aplinka nebebuvo produktyvi švietimo požiūriu.

Esu tikras, kad daug kartų komandos stengėsi išlaikyti rezultatą, bet tai ne visada akivaizdu priešininkų treneriui, sakė Nocetti, neturintis Federacinės tarybos balso.

Kai kurie East Bay treneriai neturi problemų dėl taisyklės.

Kiekvienas, kuris aiškiai supranta savo darbą, neturėtų turėti gailestingumo taisyklės, kad pasielgtų teisingai, sakė Pinole Valley treneris Steve'as Alameda, kuris per savo ilgą karjerą niekada nebuvo atsidūręs pralaimėjimo taške.

Man teko žaisti nevienodas rungtynes, ir manau, kad padarėme viską, kad gerbtume varžovą ir žaidimo vientisumą. Turėti taisyklę, manau, viskas gerai.

Kiti, pavyzdžiui, Nate'as Smithas iš Liberty, mano, kad galimybė turėti bėgimo laikrodį turėjo likti trenerių rankose. Jis atkreipė dėmesį į scenarijų praėjusių metų „Bell Game“, kai „Freedom“ įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo 49:10.

Jie atsidūrė 39 taškais, tačiau tai buvo paskutinės tų senjorų karjeros rungtynės. Realiai, tai buvo paskutinis smūgis, įtraukęs į žaidimą daug vyresnio amžiaus žmonių, sakė Smithas. Būčiau įsiutęs, jei tuo metu mums būtų priverstas veikiantis laikrodis. Kalbėkite apie antiklimatinį būdą užbaigti sezoną.

Nekenčiu, kad esu paimtas iš trenerių rankų, sakė Campolindo treneris Kevinas Macy. Treneris gali turėti priežastį, kodėl nori žaisti įprastu laikrodžiu.

Jei esate demoralizuotas ir nugalėtas, paleiskite jį.

Tai tik dar vienas biurokratinio įsikišimo į atletikos varžybų rezultato valdymą lygmuo, sakė Edeno kalno vyriausiasis treneris Paulas Perenonas. Tai buvo įstatymais nustatyta kaip priemonė padėti mums pasirūpinti savimi.