Associated Press

PITTSBURGAS – Benas Roethlisbergeris atsiklaupė ant velėnos ir palaidojo galvą AFC čempiono marškinėliais.

Man tai patiks, vėliau pasakė jis.

Niekas neturėjo klausti, ką jis turėjo omenyje.

Sezonas, prasidėjęs ketverių rungtynių diskvalifikacija, liko per vieną pergalę nuo trečiosios „Super Bowl“ pergalės.

Jo Pitsburgo „Steelers“ surengė sekmadienį ir iškovojo trečiąjį AFC čempionatą per šešerius metus 24:19 prieš Niujorko „Jets“.

„The Terrible Towels“ vėl banguos „Super Bowl“, kur „Steelers“ susitiks su Green Bay, nutildę Rexo Ryano laukinį būrį. Pažvelkite į Didįjį D, čia ateina dar vienas Didysis D – juodos ir auksinės spalvos ir su neprilygstama Lombardi trofėjaus nešimo istorija.

Ir štai ateina ketvirtasis, turintis didžiųjų pergalių istoriją.

Šaudykite, kiekvieną kartą, kai pateksite į Super Bowl, jaučiatės gerai, sakė Roethlisbergeris. Man nerūpi, ką tu išgyveni ar kas vyksta. Mes anksti atsisakėme daug dalykų ir radome būdą.

Jie aiškiai rado būdą, kaip sustabdyti „Jets“ sezoną ir užbaigti jį taip, kaip jis prasidėjo – sunkiais smūgiais. Ir ne toks, kaip per HBO.

„Steelers“ (14-4) meta iššūkį „Packers“, kurie yra 2 1/2 taško favoritai, su įvairiapusiška ataka, kuriai vadovaus jų gynėjas ir gynėjas Rashardas Mendenhallas.

Be to, gynyba, vadovaujama Jameso Harrisono, turėjo grąžą po smūgio ir atsimušė į vartų liniją, kuri sustabdė „Jets“ sugrįžimą ketvirtajame kėlinyje. Tai tikrai išbandys Aaroną Rodgersą tituliniame žaidime vasario 6 d. Arlingtone, Teksase.

Ši užgniaužusi gynyba davė toną didžiajai daliai šaltos nakties Heinz Field, kad užbaigtų stulbinamą „Jets“ posezoninį bėgimą. Ryanas nuspaudė ausines, kai Antonio Brownas sugriebė perdavimą pirmam smūgiui, kuris leido Pitsburgui pakabinti ir paleisti laikrodį.

Pas mus ne visada gražu, sakė Roethlisbergeris, bet mes atliekame savo darbą. Turime daug užsispyrimo. Mes turime nenusileidusį požiūrį ir mentalitetą. Tiesiog visi visada yra vienas už kitą.

Pirmajame kėlinyje „Steelers“ pirmavo „Jets“ (13:6) ir pirmavo 24:3. Mendenhallas įmetė 95 iš 121 jardų ir atliko kamuoliuką.

Žaidėme gerą kėlinį. Mes niekada nežaidėme gero žaidimo, ir tai buvo skirtumas, sakė Ryanas interviu CBS po rungtynių. Pasieki šį tašką, turi sužaisti puikų žaidimą prieš puikų varžovą, o mes žaidėme gerą kėlinį ir viskas.

Dar vienas puikus Roethlisbergerio ir jo komandos draugų žaidimas ir sezonas baigsis taip, kaip vargu ar kas galėjo numatyti rugsėjį.

Pirmąsias ketverias sezono rungtynes ​​jis praleido už NFL asmeninio elgesio politikos pažeidimą – tai išplaukė iš koledžo studento kaltinimų, kad praėjusį kovą jis ją seksualiai prievartavo Gruzijoje. Gynėjas niekada nebuvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl antrojo tokio jam pareikštų kaltinimų.

Dabar jis ves „Steelers“ į aštuntąjį „Super Bowl“ turnyrą – žaidimą jie puikiai susitvarko – ir turi pademonstruoti rekordinius šešis titulus. „Steelers“ iškovojo „Super Bowl“ titulus su savo 2005 ir 2008 m. komandomis, kurioms abiems vadovavo Roethlisbergeris ir įnirtinga gynyba, kurią sukėlė žaidimo saugas Troy Polamalu.

Jo komandos draugai sumušė „Jets“ prieš grumtynių liniją prieš energingą Niujorko bangą antrajame kėlinyje.

Šiais metais įveikėme daug daugiau kliūčių nei anksčiau, sakė Polamalu. Bet mums dar liko vienas.